• Drodzy Rodzice!

16 grudnia o godz. 10.30 w przedszkolu odbędą się Jasełka w wykonaniu grupy "Misie" i "Baloniki". Prosimy o przygotowanie dzieciom strojów i rekwizytów, zgodnie z przydzieloną rolą. Stroje przynosimy do przedszkola w środę 15 grudnia.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz obostrzenia Jasełka odbędą się bez udziału Rodziców.

• DRODZY RODZICE !!!!
            W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku i przerwą świąteczno -  noworoczną, opłaty za miesiąc grudzień 2021 naliczone będą za okres od 1-24. XII.2021r.
            Dzieciom, które będą uczęszczać do przedszkola w terminie 27-31.XII.2021 roku opłaty zostaną doliczone w miesiącu styczniu 2022 roku.
            Karteczki z opłatami zostaną rozdane w dniach 8-10.XII.2021r.

Bardzo prosimy wpłatę za bieżący miesiąc uregulować do dnia 17.XII.2021r.

• MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM

• Do ogólnopolskiej akcji "Murem Za Polskim Mundurem" przyłączyło się nasze przedszkole i zorganizowało zbiórkę produktów dla służb mundurowych. Darczyńcom serdecznie dziękujemy.

• WSZYSCY MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM !

• Włączając się w ogólnopolską akcję wsparcia naszych służb mundurowych w związku z ich trudną pracą na granicy polsko-białoruskiej. Organizujemy zbiórkę podstawowych produktów: herbaty, kawy, cukru, słodkich i słonych przekąsek, konserw, kabanosów, napojów energetycznych, wody itd.Produkty prosimy przynosić do budynku przedszkola do dnia 19.11.2021r.

• Uwaga!!!

• W dniu 6 grudnia (poniedziałek) prosimy o ubranie dzieci w czerwone bluzeczki i czapki Mikołaja lub inną opaskę świąteczną (proszę o podpisanie swoich rzeczy).

• Ogłoszenie

• W dniu 17.11.2021 r. będą rozdawane karteczki z informacją o opłatach za pobyt i żywienie dziecka w przedszkolu. Wpłat należy dokonać na podane konta (oddzielnie pobyt i żywienie) do dnia 24.11.2021 r. Rodzice dzieci, które obecnie nie uczęszczają do przedszkola mogą uzyskać informację pod nr. telefonu 85-711-24-66.